Aktuality
Pozvánka - cyklus seminářů Cross Compliance

MAS Vltava, z.s. Vás zve na cyklus seminářů
v rámci projektu Vzdělávání zemědělských podnikatelů v systému Cross Compliance v ČR
reg. č.16/002/01110/231/000055

Ekologické zemědělství, Cross Compliance


Rekordní dušičkové farmářské trhy

Říjnové dušičkové trhy odvál vítr jako podzimní barevné listí.


Jarmareční prostor za galerií v Týně opět ožije farmářskými trhy, přijďte se podívat!

Vltavotýnské farmářské trhy se za poslední léta staly již nedílnou součástí Vltavotýnských slavností. Ne jinak tomu bude i letos. Pokud tedy budete mít čas a náladu, přijďte se v sobotu 25. července 2015 mezi 8 a 12 hodinou podívat na farmářské trhy na jarmarečním prostoru za galerií v Týně nad Vltavou. Pokud Vás neosloví kvalitní regionální výrobky a produkty, může Vás zaujmout třeba příjemné prostředí s živou hudbou a občerstvením. No a pro ty nejmenší bude jako vždy připravena dětská dílnička s tvořením. V příloze naleznete plakát s pozvánkou. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Velikonoční farmářské trhy

Farmářské centrum Vltava, o.s. a město Týn nad Vltavou Vás srdečně zvou na VELIKONOČNÍ FARMÁŘSKÉ TRHY v sobotu 28.3.2015 od 8.00 do 12.00 hodin na dvorku za galerií v Týně nad Vltavou. Můžete se těšit opět na příjemný kulturní program a dílnu pro děti. Těšíme se na Vás!!!


Pozvánka na adventní farmářské trhy

Srdečně Vás zveme na podzimní farmářské trhy, které se uskuteční v neděli 14. 12. 2014 od 8 do 12 hodin na dvorku za galrií. Čeká na Vás kulturní program a dílna pro děti. Podrobnosti jsou uvedeny v příloze.


Dušičkové farmářské trhy 2014
Pozvánka na podzimní farmářské trhy 2014

Srdečně Vás zveme na podzimní farmářské trhy, které se uskuteční v sobotu 25. 10. 2014 od 8 do 12 hodin na dvorku za galrií. Čeká na Vás doprovodný program a dílna pro děti. Podrobnosti jsou uvedeny v příloze.


Velikonoční farmářské trhy 2014
Nově vyhlášená Podpora přímého prodeje jihočeských zemědělských a potravinářských produktů 2014
Pozvánka na Adventní farmářské trhy 2013

Srdečně Vás zveme na Adventní farmářské trhy, které se uskuteční v neděli 15.12. od 8 do 12 hodin. Podrobnosti jsou uvedeny v příloze. Přejeme Vám klidné a pohodové prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2014.


Pozvánka na Dušičkové farmářské trhy 2013

V sobotu 26.10.2013 se od 8 do 12 hodin konají tradiční Dušičkové farmářské trhy. V příloze naleznete plakát s podrobnějšími informacemi. Těšíme se na setkání s Vámi!


Stalo se

Dne 27. 7. 2013 se konaly tradiční Vltavotýnské Farmářské trhy. Letošní již druhé Farmářské trhy byly podařené nejen díky hezkému počasí, ale především díky bohatému sortimentu nabízeného zboží a vysoké návštěvnosti. Mohli jste se zde setkat nejen s řadou výrobků oceněných Regionální značkou, ale také například s lihovarem Chvalešovice a nebo s oblíbenými koláčky manželů Němcových z Bechyně. Dále jste zde mohli využít služeb manželů Musilových, které poskytovali masáže a nebo Vám vytvořili Vaši osobní vůni. Nechyběla ani výtvarná dílna pro děti, kde si mohli vytvořit magnetky ze sádry či větrník. Jako doprovodný program hrála pohodová kapela Klídek. Další Farmářské trhy se budou konat Dušičkové 26. 10.2013 a Adventní 15. 12. 2013. Přijďte si užít příjemnou atmosféru a možná si koupit něco dobrého na zub.


Pozvánka na farmářské trhy
Pozvánka na letní farmářské trhy
Vltavotýnské farmářské trhy
Vltavotýnské farmářské trhy

Farmářské centrum Vltava, o.s. za přispění Jihočeského kraje pořádá Vltavotýnské farmářské trhy 30. 7. 2011 od 8.00 do 13.00 ve dvorku za galerií v Týně nad Vltavou. Na trhu zakoupíte výrobky certifikované Regionální značkou Vltavotýnsko!!!


Pozvánka na velikonoční farmářské trhy